https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3453&ranko-ostojic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3453&ranko-ostojic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3453&ranko-ostojic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3453&ranko-ostojic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016  

Zastupnik Hrvatski sabor 30.01.2016   14.10.2016  

Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 15.07.2013   22.01.2016  

2011-2014 Ministar Ministarstvo unutarnjih poslova 24.12.2011   SDP

12. Vlada

Ministar Ministarstvo unutarnjih poslova 23.12.2011   22.01.2016  

2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   SDP

Dužno

2000-2003 Pomoćnik ministra Ministarstvo unutarnjih poslova

Pomoćnik ministra unutarnjih poslova, ravnatelj policije (2001)


..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
24.04.1966  Baran Ante
24.04.1966  Bubnjar Nediljko
24.04.1957  Jurčević Jozo
24.04.1955  Tepša Đoko
24.04.1954  Biševac Veselin
24.04.1950  Klarić Marijan
24.04.1948  Bezer Mijo
24.04.1947  Sesar Josip
24.04.1943  Jakab Sandor
24.04.1939  Pervan Marica