https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=5984&martina-dalic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=5984&martina-dalic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=5984&martina-dalic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=5984&martina-dalic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2016-2020 Ministar Ministarstvo gospodarstva, rada i poduzetništva 19.10.2016   HDZ

2016-2020 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 19.10.2016   HDZ

Zastupnik Hrvatski sabor 23.12.2011   15.07.2015  

2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   HDZ

2008-2012 Ministar Ministarstvo financija 29.12.2010   HDZ

11. Vlada

2003-2008 Državni tajnik Ministarstvo financija

1995-1999 Pomočnik ministra - ravnatelj Ministarstvo financija HDZ

svibanj 1997. - veljača 2000.


..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
24.04.1966  Baran Ante
24.04.1966  Bubnjar Nediljko
24.04.1957  Jurčević Jozo
24.04.1955  Tepša Đoko
24.04.1954  Biševac Veselin
24.04.1950  Klarić Marijan
24.04.1948  Bezer Mijo
24.04.1947  Sesar Josip
24.04.1943  Jakab Sandor
24.04.1939  Pervan Marica