https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=6805&ivan-bubic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=6805&ivan-bubic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=6805&ivan-bubic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=6805&ivan-bubic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

  • Rođen 5. lipnja 1958. godine u Pazinu
  • oženjen, otac jednog djeteta
  • Nacionalnost: Hrvat

 

Obrazovanje

 

  • 1987. - Škola međunarodnog poslovanja pri Ekonomskom fakultetu u Ljubljani
  • 1977.-1981. - Ekonomski fakultet – Rijeka, Smjer industrije, VSS
  • 1975.-1977. - Viša ekonomska škola – Pula, financijsko-bankarski smjer, VŠS
  • 1972.-1975. - Srednja ugostiteljska škola - Pula
  • 1964.-1972. - Osnovna škola Pazin

 

Radno iskustvo / Profesionalna karijera

 

  • 1.1.2017. - dravni tajnik Središnjeg državnog ureda za središnju javnu nabavu
  • 1.2.2012. - 31.12.2016. - direktor Financijske agencije - Podružnice Pula
  • 11.12.2009. – 21.12.2011. - državni tajnik u Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva
  • 1.1.2002. - 10.12.2009. - direktor Financijske agencije – Podružnica Pula
  • 20.10.1997. - 31.12.2001. - direktor Zavoda za platni promet - Podružnica Pula
  • 1.6.1997. - 19.10.1997. - direktor poduzeća Bubić d.o.o.
  • 26.4.1993. - 31.5.1997. - direktor Sintetike d.o.o. (1994. Sintetika d.o.o. dobiva priznanje «5000 najuspješnijih u hrvatskom gospodarstvu»)
  • 1.11.1992. - 25.4.1993. - pomoćnik komercijalnog direktora Pazinka d.d.
  • 1.2.1983. -  31.10.1992. - rukovoditelj prodaje Tvornice Sintetika koja čini 40-50% Pazinke d.d.
  • 1.4.1980. -  31.1.1983. - samostalni referent prodaje u Pazinci

 

Dodatna profesionalna iskustva

 

  • 16.6.2016 - 22.12.2016. - član Nadzornog odbora Zračne luke Pula d.o.o. Ližnjan
  • 14.1.2010. - 21.12.2011. - član Upravnog odbora Fonda hrvatskih branitelja iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji
  • 1.4.2010. - 21.12.2011. - član Stožera za zaštitu i spašavanje Republike Hrvatske
  • 18.3.2010. - 21.12.2011. - član Odbora za javni nadzor revizije
  • 22.4.2010. - 21.12.2011. - član Povjerenstva za izradu prijedloga strategije i zakona o odnosima RH s Hrvatima izvan Republike Hrvatske
  • 14.10.2010. - 21.12.2011. - član Glavne skupštine društva Astra International d.d.  
  • 15.4.2010. - 21.12.2011. - predstavnik Vlade Republike Hrvatske u Skupštini  društva Hrvatski operater tržišta energije d.o.o. Zagreb
  • 31.3.2010. - 18.12.2010. -  predsjednik Nadzornog odbora Pomorskog centra za elektroniku d.o.o. Split
  • 9.7.2010. - 4.11. 2010. - predsjednik Nadzornog odbora Narodne novine press d.o.o. Zagreb
  • 31.12.1997. - 10.4.2000. - predsjednik Nadzornog odbora Pazinke d.d.
  • 7.9.1993. - 6.5.1996. - zamjenik glavnog direktora Pazinke d.d. Pazin
  • 9.8.1995. - 28.12.1998. - predsjednik Nadzornog odbora Istratransa d.d. Labin

  

 Druga iskustva

 

  • 21.6.2013. - 31.12.2016. - član Gradskog Vijeća Grada Pazina
  • 3.8.2009. - 10.12.2009. - županijski vijećnik u Skupštini Istarske županije
  • članstvo u Izvršnom vijeću Skupštine općine Pazin (1990. - 1993. zadužen za gospodarstvo)
  • osnivač Hrvatskog časničkog zbora i 154 brigade HV
  • pričuvni natporučnik HV, te kao pomoćnik zapovjednika 154. Brigade HV-a nagrađen Spomenicom Domovinskog rata 1991. - 1992.
  • 1992. osnivač Društva Dom Pazin, čiji je osnovni zadatak obnova i razvitak u duhu Dobrile Milanovića

 

Politička karijera

 

  • 15.5.2016. - član Županijskog odbora i predsjedništva HDZ-a Istarske županije
  • 23.4.2016. - član Gradskog odbora HDZ-a Pazin
  • 9.10.2013. - 15.5.2016. - član Nacionalnog vijeća HDZ-a
  • 9.10.2013. - 15.5.2016. - član Središnjeg odbora HDZ-a
  • 4.4.2014. - 15.5.2016. - predsjednik Županijskog odbora HDZ-a Istarske županije
  • 9.10.2013. - 03.4.2014. - povjerenik Županijske organizacije HDZ Istarske županije
  • 29.1.2010. - 8.10.2013. - dopredsjednik Županijskog odbora HDZ-a Županije Istarske (reizabran 17.5.2012.)
  • 27.9.2004. - 28.1.2011. -  član predsjedništva Županijskog odbora HDZ-a Županije Istarske
  • 19.7.1997. - 1.7.2000. - dopredsjednik Županijskog odbora HDZ-a Županije Istarske i od 19.11.2002. - 5.4.2004.
  • 1998. - 2000. - dopredsjednik Gradskog odbora Pazin
  • 25.9.1992. - član HDZ-a i Gradskog odbora Pazin

 

Jezici

 

  • talijanski
  • engleski

    Bubić Ivan



..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
..
25.03.1973  Palaziol Giulio
25.03.1973  Podbevšek Joško
25.03.1964  Kolić Milan
25.03.1964  Ćosić Stjepan
25.03.1963  Rijetković Željko
25.03.1962  Turk Željko
25.03.1959  Presečki Željko
25.03.1958  Grgurić Olga
25.03.1958  Jelavić Mila
25.03.1957  Pavoković Mirjana
25.03.1957  Obersnel Vojko
25.03.1953  Pusić Vesna
25.03.1949  Bulj Gorenka
25.03.1948  Jelačić Bužimski Dubravko
25.03.1947  Gračan Slavko
25.03.1940  Stepanić Josip
25.03.1938  Černeha Savo