https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=7384&sandra-petrovic-jakovina=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=7384&sandra-petrovic-jakovina=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=7384&sandra-petrovic-jakovina=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=7384&sandra-petrovic-jakovina=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 Rođena je 21. ožujka 1985. u Zagrebu. Na Pravnom fakultetu u Zagrebu diplomirala je pravo.

Bila je prva pripravnica SDP-a u Tajništvu S&D grupe u Europskom parlamentu u Bruxellesu.

Sandra je po prvi puta u Saboru nakon što je postala zamjenica zastupnice Nade Čavlović Smiljanec.

 


Klub zastupnika:
Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
18. siječnja 2012., kao zamjenica zastupnice Nade Čavlović Smiljanec

Dužnosti u Saboru:
- članica Odbora za zakonodavstvo
- članica Odbora za obranu
- članica Odbora za pravosuđe
- članica Odbora za međuparlamentarnu suradnju
- članica Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini NATO-a

 

    Petrović Jakovina Sandra



..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
..
19.04.1976  Galić Iva
19.04.1973  Kopić Vlatko
19.04.1965  Rendulić Željko
19.04.1962  Šapina Stipo
19.04.1947  Giron Manon
19.04.1941  Iveković Ivan
19.04.1940  Grigić Ivan