https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=1003&branko-hrg=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=1003&branko-hrg=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=1003&branko-hrg=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=1003&branko-hrg=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016  

Gradonačelnik Grad KRIŽEVCI 10.06.2013   09.06.2017  

Gradonačelnik Grad KRIŽEVCI 10.06.2013   09.06.2017  

2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 12.10.2012   HSS

- zastupniku je započeo mandat 12. listopada 2012. kao zamjeniku zastupnika Josipa Friščića

2009-2012 Gradonačelnik Grad KRIŽEVCI 17.05.2009   HSS

2005-2009 Gradonačelnik Grad KRIŽEVCI 10.06.2005   HSS

2001-2005 Gradonačelnik Grad KRIŽEVCI 06.03.2001   HSS


..
06.12.1987  Pranić Ante
06.12.1965  Pirak Dinko
06.12.1964  Pende Robert
06.12.1963  Vuleta Ivan
06.12.1961  Zagorac Josip
06.12.1959  Rajko Giuseppina
06.12.1954  Muhek Stjepan
06.12.1953  Bobinac Dražen
06.12.1953  Russo Aleksander
06.12.1950  Matejka Adolf
06.12.1949  Pap Jasenka
06.12.1948  Franolić Ivan
06.12.1934  Knezić Janko
06.12.1923  Dapčević-Kučar Savka