https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=1125&borislav-matkovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=1125&borislav-matkovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=1125&borislav-matkovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=1125&borislav-matkovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
Gradonačelnik Grad VRGORAC 24.05.2013   22.06.2016  

Gradonačelnik Grad VRGORAC 24.05.2013   22.06.2016  

2009-2012 Gradonačelnik Grad VRGORAC 31.05.2009   HDZ

2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   06.02.2010   HDZ

zamjenik zastupnika Branka Bačića, - član Odbora za prostorno uređenje i graditeljstvo - član Odbora za zaštitu okoliša - član Odbora za predstavke i pritužbe

2005-2009 Gradonačelnik Grad VRGORAC 10.06.2005   01.01.0000   HDZ

2001-2005 Gradonačelnik Grad VRGORAC HDZ


..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
23.10.1972  Borić Josip
23.10.1970  Ujlaki Roberto
23.10.1969  Baćac Robert
23.10.1961  Ropuš Ivica
23.10.1949  Ćosić Krešimir
23.10.1949  Prtenjača Šime
23.10.1940  Lenac Zlatko
23.10.1935  Lukšić Branimir