https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=1177&tonino-picula=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=1177&tonino-picula=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=1177&tonino-picula=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=1177&tonino-picula=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   SDP

2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   SDP

- po

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 23.12.2003   11.01.2008   SDP

- voditelj Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Organizacije za europsku sigurnost i suradnju - član Odbora za vanjsku politiku - član Odbora za međuparlamentarnu suradnju

2000-2003 Ministar Ministarstvo vanjskih poslova 30.07.2002   23.12.2003   SDP

8. Vlada

2000-2003 Ministar Ministarstvo vanjskih poslova 27.01.2000   30.07.2002   SDP

7. Vlada

2005-2009 Gradonačelnik Grad VELIKA GORICA SDP

2014-2019 Zastupnik u EU parlamentu Europski parlament SDP

2019-2024 Zastupnik u EU parlamentu Europski parlament SDP


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
26.05.1984  Debelić Nenad
26.05.1979  Kristić Maro
26.05.1979  Lehkec Franjo
26.05.1971  Škrinjar Ivan
26.05.1967  Friganović Rođer
26.05.1966  Babić Ante
26.05.1962  Lučin Pero
26.05.1948  Župan Ante
26.05.1947  Dodig Goran
26.05.1942  Paranić Robert