https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=2621&mario-tomasovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=2621&mario-tomasovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=2621&mario-tomasovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=2621&mario-tomasovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2001-2005 Općinski načelnik Općina Podstrana 01.07.2001   HDZ


..
20.01.1975  Vrlić Ivica
20.01.1969  Katalinić Josip
20.01.1966  Beljo Lučić Ružica
20.01.1966  Karakaš Ivan
20.01.1963  Cvitanović Hrvoje
20.01.1962  Ćaleta Stipe
20.01.1959  Štimac Radin Helena
20.01.1952  Špičko Vinko
20.01.1938  Kulišić Josip
20.01.1936  Begić Slavko
20.01.1931  Sančević Zdravko
20.01.1928  Knežević Zdenko