https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=2894&ingrid-anticevic-marinovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=2894&ingrid-anticevic-marinovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=2894&ingrid-anticevic-marinovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=2894&ingrid-anticevic-marinovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2016-2020 Sudac Ustavni sud 07.06.2016   SDP

Zastupnik Hrvatski sabor 28.12.2015   03.06.2016  

2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   SDP

Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   28.12.2015  

2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   SDP

- potpr

2000-2003 Zastupnik Zastupnički dom 23.12.2003   10.01.2008   SDP

NULL

2000-2003 Ministar Ministarstvo pravosuđa, uprave i lokalne samouprave 30.07.2002   23.12.2003   SDP

8. Vlada

2000-2003 Ministar Ministarstvo pravosuđa, uprave i lokalne samouprave 28.09.2001   30.07.2002   SDP

7. Vlada

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor SDP

Potpredsjednik Odbora za Ustav, Poslovnik i politički sustav


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
01.03.1974  Puljiz Ivana
01.03.1969  Ribarić Josip
01.03.1965  Radičanin Nenad
01.03.1962  Kovač Miroslav
01.03.1956  Škreblin Zvonko
01.03.1947  Banac Ivo
01.03.1945  Markač Alojz
01.03.1943  Bulat Nikola