https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=2896&zeljka-antunovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=2896&zeljka-antunovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=2896&zeljka-antunovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=2896&zeljka-antunovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   SDP

- potpredsjednica Hrvatskog sabora - članica Odbora za obranu - članica Odbora za izbor, imenovanja i upravne poslove - članica Odbora za informiranje, informatizaciju i medije

1995-1999 Zastupnik Zastupnički dom 23.12.2003   SDP

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 23.12.2003   SDP

Predsjednica Odbora za informiranje, informatizaciju i medije

2000-2003 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 30.07.2002   23.12.2003   SDP

8. Vlada

2000-2003 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 27.01.2000   30.07.2002   SDP

7. Vlada

2000-2003 Ministar Ministarstvo obrane SDP

2002-2003

2000-2003 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske SDP

2002 potpredsjednica Vlade RH za društvene djelatnosti i ljudska prava


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
14.04.1973  Dolenec Hrvoje
14.04.1967  Belaj Krunoslav
14.04.1960  Hrvojević Eden
14.04.1960  Bogišić Vlaho
14.04.1958  Mihotić Tomislav
14.04.1956  Ninčević Tomislav
14.04.1956  Šprem Boris
14.04.1955  Rušnov Stevo
14.04.1943  Frajman Juraj