https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=2922&snjezana-biga-friganovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=2922&snjezana-biga-friganovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=2922&snjezana-biga-friganovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=2922&snjezana-biga-friganovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2003   22.01.2005   SDP

2000-2003 Zastupnik Zastupnički dom 02.02.2000   22.12.2003   SDP

- predsjednica Odbora za rad, socijalnu politiku i zdravstvo - članica Odbora za međuparlamentarnu suradnju - članica Izaslanstva u Parlamentarnoj skupštini Vijeća Europe

1992-1995 Zastupnik Zastupnički dom SDP

1995-1999 Zastupnik Zastupnički dom SDP


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
26.05.1984  Debelić Nenad
26.05.1979  Kristić Maro
26.05.1979  Lehkec Franjo
26.05.1971  Škrinjar Ivan
26.05.1967  Friganović Rođer
26.05.1966  Babić Ante
26.05.1962  Lučin Pero
26.05.1948  Župan Ante
26.05.1947  Dodig Goran
26.05.1942  Paranić Robert