https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=2952&drazen-budisa=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=2952&drazen-budisa=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=2952&drazen-budisa=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=2952&drazen-budisa=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2000-2003 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 21.03.2002   30.07.2002   HSLS

7. Vlada

2000-2003 Zastupnik Zastupnički dom 02.02.2000   22.12.2003   HSLS

- zastupniku je mandat mirovao od 16. svibnja 2002. do 10. kolovoza 2002.; zamjenik zastupnika bio je Vinko Špiček

1992-1995 Zastupnik Zastupnički dom HSLS

1995-1999 Zastupnik Zastupnički dom HSLS


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
02.03.1990  Obradović Ivan
02.03.1969  Kukolja Štefica
02.03.1968  Jerolimov Ante
02.03.1957  Kovačević Pero
02.03.1954  Levačić Branko
02.03.1949  Zavareo Joško
02.03.1940  Janković Branko
02.03.1912  Nikolić Vinko