https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3000&josip-dakic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3000&josip-dakic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3000&josip-dakic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3000&josip-dakic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2016-2020 Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016   HDZ

Zastupnik Hrvatski sabor 28.12.2015   14.10.2016  

2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   HDZ

Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   28.12.2015  

2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   HDZ

- potpredsjednik Odbora za ratne veterane - član Odbora za obranu - član Odbora za informiranje, informatizaciju i medije

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 23.12.2003   11.01.2008   HDZ

- potpredsjednik Odbora za ratne veterane - član Odbora za useljeništvo

1997-2001 Općinski načelnik Općina Pitomača 07.05.1997   25.07.2000   HDZ


..
osoba.php?osoba_id=9841&vili-beros
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
osoba.php?osoba_id=3033&kolinda-grabar-kitarovic
 
20.02.1972  Panjol-Tuflija Christian
20.02.1971  Rađenović Igor
20.02.1966  Bukić Perica
20.02.1959  Grašić Josip
20.02.1959  Regvar Mato
20.02.1958  Andrić Davor
20.02.1958  Ćesić Ljubo
20.02.1955  Canjuga Slavko
20.02.1949  Kitanić Josip
20.02.1945  Crkvenac Mato
20.02.1930  Bartolić Zvonimir