https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3033&kolinda-grabar-kitarovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3033&kolinda-grabar-kitarovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3033&kolinda-grabar-kitarovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3033&kolinda-grabar-kitarovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
Predsjednik Republike Hrvatske Ured predsjednika Republike 19.02.2015  

2003-2008 Ministar Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija 17.02.2005   18.03.2008   HDZ

17. veljače 2005. - imenovana ministricom vanjskih poslova i europskih integracija RH

2003-2008 Ministar Ministarstvo europskih integracija 23.12.2003   16.02.2005   HDZ

9. Vlada

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2003   HDZ


..
osoba.php?osoba_id=9841&vili-beros
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
osoba.php?osoba_id=3033&kolinda-grabar-kitarovic
 
08.04.1972  Dragić Krešimir
08.04.1970  Plenković Andrej
08.04.1965  Felak Damir
08.04.1965  Tuđa Ivan
08.04.1964  Jelenković Denis
08.04.1963  Pažur Miroslav
08.04.1958  Leder Nenad
08.04.1955  Benussi Viviana
08.04.1953  Budicin Marino
08.04.1951  Nenadić Mate
08.04.1943  Šoja Deneš
08.04.1935  Primorac Vladimir