https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3037&mate-granic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3037&mate-granic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3037&mate-granic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3037&mate-granic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
1995-1999 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 07.11.1995   27.01.2000   HDZ

6. Vlada

1995-1999 Ministar Ministarstvo vanjskih poslova 07.11.1995   27.01.2000   HDZ

6. Vlada

1992-1995 Ministar Ministarstvo vanjskih poslova 27.05.1993   07.11.1995   HDZ

5. Vlada

1992-1995 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 03.04.1993   07.11.1995   HDZ

5. Vlada

1992-1995 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 12.08.1992   03.04.1993   HDZ

4. Vlada

1990-1992 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 31.07.1991   12.08.1992   HDZ

3. Vlada

2000-2003 Zastupnik Zastupnički dom HDZ, DC


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
26.05.1984  Debelić Nenad
26.05.1979  Kristić Maro
26.05.1979  Lehkec Franjo
26.05.1971  Škrinjar Ivan
26.05.1967  Friganović Rođer
26.05.1966  Babić Ante
26.05.1962  Lučin Pero
26.05.1948  Župan Ante
26.05.1947  Dodig Goran
26.05.1942  Paranić Robert