https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3040&andrija-hebrang=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3040&andrija-hebrang=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3040&andrija-hebrang=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3040&andrija-hebrang=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   HDZ

- predsjednik Odbora za zdravstvo i socijalnu skrb - predsjednik Kluba zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

2003-2008 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 23.12.2003   15.02.2005   HDZ

9. Vlada

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2003   11.01.2008   HDZ

- zastup

1995-1999 Ministar Ministarstvo obrane 14.05.1998   14.10.1998   HDZ

6. Vlada

1995-1999 Ministar Ministarstvo zdravstva 07.11.1995   14.05.1998   HDZ

6. Vlada

1992-1995 Ministar Ministarstvo zdravstva 12.10.1993   07.11.1995   HDZ

5. Vlada

1990-1992 Ministar Ministarstvo zdravstva 17.07.1991   12.08.1992   HDZ

3. Vlada

1990-1992 Ministar Ministarstvo zdravstva 24.08.1990   17.07.1991   HDZ

2. Vlada

1990-1992 Ministar Ministarstvo zdravstva 31.05.1990   24.08.1990   HDZ

1. Vlada

1992-1995 Zastupnik Zastupnički dom HDZ

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor HDZ

Potpredsjednik Odbora za informiranje, informatizaciju i medije


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
07.05.1972  Kočijašević Željko
07.05.1970  Miletić Josip
07.05.1967  Lukačević Ljiljana
07.05.1962  Peretić Marijan
07.05.1960  Pale Predrag
07.05.1959  Sopek Ivica
07.05.1958  Škara Joso
07.05.1958  Botički Jagoda
07.05.1955  Vulin Ante
07.05.1952  Golik Antun
07.05.1948  Simončić Viktor
07.05.1933  Mejovšek Damir