https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3060&gordan-jandrokovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3060&gordan-jandrokovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3060&gordan-jandrokovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3060&gordan-jandrokovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2020-2024 Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020   HDZ

Predsjednik Hrvatski sabor 05.05.2017  

Potpredsjednik Hrvatski sabor 14.10.2016   05.05.2017  

Zastupnik Hrvatski sabor 28.12.2015   14.10.2016  

2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   HDZ

Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   28.12.2015  

2008-2012 Ministar Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija 06.07.2009   HDZ

11. Vlada

2008-2012 Ministar Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija 12.01.2008   06.07.2009   HDZ

10. Vlada

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2003   HDZ

Predsjednik Odbora za vanjsku politiku


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
29.09.1971  Katunar Slobodan
29.09.1962  Kožnjak Zvonko
29.09.1957  Šimac Bonačić Tatjana
29.09.1953  Lisjak Dragutin
29.09.1946  Herceg Ljudevit
29.09.1943  Šimičić Velimir
29.09.1938  Ramljak Milan