https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3063&ivan-jarnjak=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3063&ivan-jarnjak=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3063&ivan-jarnjak=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3063&ivan-jarnjak=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2008-2012 Potpredsjednik Hrvatski sabor 11.01.2008   HDZ

- potpredsjednik Hrvatskog sabora

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2003   11.01.2008   HDZ

- predsjednik Odbora za unutarnju politiku i nacionalnu sigurnost - član Odbora za izbor, imenovanja i upravne poslove

2000-2003 Zastupnik Zastupnički dom 02.02.2000   22.12.2003   HDZ

- potpredsjednik Odbora za izbor, imenovanja i upravne poslove

1997-2001 Predstojnik Ured za nacionalnu sigurnost - UNS 16.12.1996   20.12.2000   HDZ

1995-1999 Ministar Ministarstvo unutarnjih poslova 07.11.1995   16.12.1996   HDZ

6. Vlada

1992-1995 Ministar Ministarstvo unutarnjih poslova 03.04.1993   07.11.1995   HDZ

5. Vlada

1992-1995 Ministar Ministarstvo unutarnjih poslova 12.08.1992   03.04.1993   HDZ

4. Vlada

1990-1992 Ministar Ministarstvo unutarnjih poslova 15.04.1992   12.08.1992   HDZ

3. Vlada


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
26.05.1984  Debelić Nenad
26.05.1979  Kristić Maro
26.05.1979  Lehkec Franjo
26.05.1971  Škrinjar Ivan
26.05.1967  Friganović Rođer
26.05.1966  Babić Ante
26.05.1962  Lučin Pero
26.05.1948  Župan Ante
26.05.1947  Dodig Goran
26.05.1942  Paranić Robert