https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=309&josip-manolic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=309&josip-manolic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=309&josip-manolic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=309&josip-manolic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
1990-1992 Predstojnik Ured za nacionalnu sigurnost - UNS 27.05.1991   26.03.1993   HDZ

predstojnik Ureda za zaštitu ustavnog poretka

1990-1992 Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Vlada Republike Hrvatske 24.08.1990   17.07.1990   HDZ

2. Vlada

1992-1995 Zastupnik Zastupnički dom HDZ, HND

1993-1997 Zastupnik Županijski dom HDZ, HND

1990-1992 Zastupnik Društveno-političko vijeće Sabora SRH HDZ


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
26.05.1984  Debelić Nenad
26.05.1979  Kristić Maro
26.05.1979  Lehkec Franjo
26.05.1971  Škrinjar Ivan
26.05.1967  Friganović Rođer
26.05.1966  Babić Ante
26.05.1962  Lučin Pero
26.05.1948  Župan Ante
26.05.1947  Dodig Goran
26.05.1942  Paranić Robert