https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3107&jadranka-kosor=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3107&jadranka-kosor=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3107&jadranka-kosor=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3107&jadranka-kosor=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   HDZ

2011-2014 Potpredsjednik Hrvatski sabor 22.12.2011   23.12.2011   HDZ

2008-2012 Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Vlada Republike Hrvatske 06.07.2009   HDZ

11. Vlada

2008-2012 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 12.01.2008   06.07.2009   HDZ

10. Vlada

2008-2012 Ministar Ministarstvo obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti 12.01.2008   06.07.2009   HDZ

10. Vlada

2003-2008 Ministar Ministarstvo obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti 23.12.2003   12.01.2008   HDZ

9. Vlada

2003-2008 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 23.12.2003   12.01.2008   HDZ

9. Vlada

1995-1999 Zastupnik Zastupnički dom HDZ

2000-2003 Zastupnik Zastupnički dom HDZ

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor HDZ

2008-2012 Predsjednik Hrvatska demokratska zajednica - HDZ HDZ


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
01.03.1974  Puljiz Ivana
01.03.1969  Ribarić Josip
01.03.1965  Radičanin Nenad
01.03.1962  Kovač Miroslav
01.03.1956  Škreblin Zvonko
01.03.1947  Banac Ivo
01.03.1945  Markač Alojz
01.03.1943  Bulat Nikola