https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3198&darko-milinovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3198&darko-milinovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3198&darko-milinovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3198&darko-milinovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
Župan Ličko-senjska Županija 25.05.2017  

Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016   25.05.2017  

Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016   25.05.2017  

Zastupnik Hrvatski sabor 28.12.2015   14.10.2016  

2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   HDZ

Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   28.12.2015  

2008-2012 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 19.11.2009   HDZ

11. Vlada

2008-2012 Ministar Ministarstvo zdravstva i socijalne skrbi 06.07.2009   HDZ

11. Vlada

2008-2012 Ministar Ministarstvo zdravstva i socijalne skrbi 12.01.2008   06.07.2009   HDZ

10. Vlada

2003-2008 Potpredsjednik Hrvatski sabor 22.12.2003   HDZ


..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
23.08.1963  Gorup Vjekoslav
23.08.1963  Livaković Zdravko
23.08.1963  Kurtović Josip
23.08.1955  Vierda Vjekoslav
23.08.1954  Vlatković Ranko
23.08.1952  Crnković Dragutin
23.08.1952  Paulović Silvano
23.08.1951  Dujmić Ivo
23.08.1948  Đopar Ivica