https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=323&ivica-racan=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=323&ivica-racan=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=323&ivica-racan=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=323&ivica-racan=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2003   29.04.2007   SDP

2000-2003 Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Vlada Republike Hrvatske 30.07.2002   23.12.2003   SDP

8. Vlada

2000-2003 Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Vlada Republike Hrvatske 27.01.2000   30.07.2002   SDP

7. Vlada

1990-1992 Zastupnik Društveno-političko vijeće Sabora SRH SDP

1992-1995 Zastupnik Zastupnički dom SDP

1995-1999 Zastupnik Zastupnički dom SDP


..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
23.08.1963  Gorup Vjekoslav
23.08.1963  Livaković Zdravko
23.08.1963  Kurtović Josip
23.08.1955  Vierda Vjekoslav
23.08.1954  Vlatković Ranko
23.08.1952  Crnković Dragutin
23.08.1952  Paulović Silvano
23.08.1951  Dujmić Ivo
23.08.1948  Đopar Ivica