https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3278&ivanka-roksandic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3278&ivanka-roksandic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3278&ivanka-roksandic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3278&ivanka-roksandic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   HDZ

zastupnici je započeo mandat 22. prosinca 2011. kao zamjenici zastupnice Vesne Škare Ožbolt

2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   HDZ

zamjen

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2003   11.01.2008   HDZ

- član


..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
25.08.1970  Maletić Josip
25.08.1958  Bakarić Darko
25.08.1956  Zadre Marijan
25.08.1956  Nehvatal Slavko
25.08.1954  Palijaš Dubravko
25.08.1952  Skokandić Frano
25.08.1950  Knapić Josip
25.08.1933  Bergman Branko