https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=330&vladimir-seks=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=330&vladimir-seks=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=330&vladimir-seks=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=330&vladimir-seks=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   HDZ

2011-2014 Potpredsjednik Hrvatski sabor 22.12.2011   23.12.2011   HDZ

2008-2012 Potpredsjednik Hrvatski sabor 11.01.2008   HDZ

- potpredsjednik Hrvatskog sabora - predsjednik Odbora za Ustav, Poslovnik i politički sustav - potpredsjednik Nacionalnog odbora

2003-2008 Predsjednik Hrvatskog sabora Hrvatski sabor 23.12.2003   11.01.2008   HDZ

- predsjednik Hrvatskog sabora (Ured predsjednika)

2000-2003 Zastupnik Zastupnički dom 02.02.2000   22.12.2003   HDZ

- član Odbora za Ustav, Poslovnik i politički sustav - član Odbora za zakonodavstvo - član Mandatno-imunitetnog povjerenstva - predsjednik Kluba zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

1992-1995 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 03.04.1993   20.09.1994   HDZ

5. Vlada

1992-1995 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 12.08.1992   03.04.1993   HDZ

4. Vlada

1990-1992 Zastupnik Društveno-političko vijeće Sabora SRH HDZ

1992-1995 Zastupnik Zastupnički dom HDZ

1995-1999 Zastupnik Zastupnički dom HDZ


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
26.05.1984  Debelić Nenad
26.05.1979  Kristić Maro
26.05.1979  Lehkec Franjo
26.05.1971  Škrinjar Ivan
26.05.1967  Friganović Rođer
26.05.1966  Babić Ante
26.05.1962  Lučin Pero
26.05.1948  Župan Ante
26.05.1947  Dodig Goran
26.05.1942  Paranić Robert