https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3303&vojislav-stanimirovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3303&vojislav-stanimirovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3303&vojislav-stanimirovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3303&vojislav-stanimirovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   SDSS

2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   SDSS

2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   SDSS

- član Odbora za financije i državni proračun - član Odbora za razvoj i obnovu - predsjednik Kluba zastupnika Samostalne demokratske srpske stranke

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 23.12.2003   11.01.2008   SDSS

- član Odbora za europske integracije - član Odbora za ravnopravnost spolova - predsjednik Kluba zastupnika Samostalne demokratske srpske stranke

1997-2001 Zastupnik Zastupnički dom SDSS


..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
16.10.1979  Petrov Božo
16.10.1973  Vižintin Fabrizio
16.10.1973  Mance Kowalsky Mirjana
16.10.1971  Markt Robert
16.10.1966  Burilović Luka
16.10.1958  Batušić Zoran
16.10.1956  Hrastinski Marija
16.10.1954  Marijan Ranko
16.10.1949  Kostelac Stjepan
16.10.1945  Karakaš Zdenko
16.10.1941  Gregurinčić Miroslav
16.10.1938  Obuljen Nikola
16.10.1931  Buljan Ivan