https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3375&davorko-vidovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3375&davorko-vidovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3375&davorko-vidovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3375&davorko-vidovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   01.01.0000   SDP

- član Odbora za rad i socijalno partnerstvo - član Odbora za zdravstvo i socijalnu skrb - član Odbora za obitelj, mladež i šport - član Odbora za ratne veterane

2005-2009 Gradonačelnik Grad SISAK 14.06.2005   01.01.0000   SDP

NULL

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2003   11.01.2008   SDP

- predsjednik Odbora za obitelj, mladež i šport - član Odbora za rad, socijalnu politiku i zdravstvo - član Odbora za ratne veterane

2000-2003 Ministar Ministarstvo rada i socijalne skrbi 30.07.2002   23.12.2003   SDP

8. Vlada

2000-2003 Ministar Ministarstvo rada i socijalne skrbi 27.01.2000   30.07.2002   SDP

7. Vlada


..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
25.05.1974  Faulend Michael
25.05.1971  Marijanović Tomislav
25.05.1964  Magaš Dunja
25.05.1963  Tomljanović Emil
25.05.1961  Grgurić Damir
25.05.1959  Karamarko Tomislav
25.05.1957  Radolović Ferucio
25.05.1955  Gereci Marijan
25.05.1946  Klarić Željko
25.05.1945  Tuđman Miroslav