https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3384&josip-vresk=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3384&josip-vresk=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3384&josip-vresk=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3384&josip-vresk=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
Član Državno izborno povjerenstvo 09.03.2015  

Član Državno izborno povjerenstvo 09.03.2007   09.03.2015  

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2003   01.01.2006   HSS

zamjenjivao je zastupnika Zvonimira Sabatija

2003-2008 Član Državnog izbornog povjerenstva Državno izborno povjerenstvo HSS

1992-1995 Ravnatelj Ministarstvo pravosuđa

Ravnatelj Uprave za imovinskopravne poslove u Ministarstvu pravosuđa (1993-1995)

2000-2003 Zamjenik ministra Ministarstvo unutarnjih poslova

zamjenik ministra unutarnjih poslova (2000)


..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
18.11.1965  Pongrac Snježana
18.11.1965  Prtenjača Viktor
18.11.1964  Tomić Tomislav
18.11.1961  Bagarić Vlado
18.11.1961  Kostanjevac Marijan
18.11.1955  Fabijančić-Križanić Vesna
18.11.1953  Tušek Branislav
18.11.1951  Greif Matija
18.11.1949  Kolanović Kažo
18.11.1946  Cegledi Ivan
18.11.1937  Mak Nikola