https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3411&arsen-bauk=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3411&arsen-bauk=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3411&arsen-bauk=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3411&arsen-bauk=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2020-2024 Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020   SDP

Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016  

Zastupnik Hrvatski sabor 30.01.2016   14.10.2016  

2011-2014 Ministar Ministarstvo uprave 24.12.2011   SDP

12. Vlada

Ministar Ministarstvo uprave 23.12.2011   22.01.2016  

2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   SDP

- potpre

2008-2012 Pomoćnik ministra Ministarstvo obrane 18.12.2002   SDP

pomoćnik za opremanje i nabavu

2000-2003 Pomoćnik ministra Ministarstvo obrane SDP

Pomoćnik ministra obrane 2000


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
17.04.1982  Vešligaj Marko
17.04.1973  Orešković Mirko
17.04.1971  Lacković Željko
17.04.1968  Opačić Milanka
17.04.1968  Dadović Ivica
17.04.1961  Grdić Darko
17.04.1960  Asić Jakob
17.04.1956  Franić Zdenko
17.04.1955  Ninić Zdenka
17.04.1954  Jurić Marijan
17.04.1943  Majdenić Pavica