https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3449&zoran-milanovic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3449&zoran-milanovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3449&zoran-milanovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3449&zoran-milanovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016   28.02.2017  

Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016   28.02.2017  

Zastupnik Hrvatski sabor 30.01.2016   14.10.2016  

2011-2014 Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Vlada Republike Hrvatske 24.12.2011   SDP

12. Vlada

Predsjednik Vlada Republike Hrvatske 23.12.2011   22.01.2016  

2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   SDP

- član Odbora za Ustav, Poslovnik i politički sustav - predsjednik Kluba zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

2000-2003 Pomoćnik ministra Ministarstvo vanjskih poslova

Pomoćnik ministra vanjskih poslova, član Savjeta Hrvatskog centra za razminiranje (2000)


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
28.09.1988  Dera Nandor
28.09.1970  Horvat Darko
28.09.1966  Krištofić Sanja
28.09.1965  Zgrablić Branko
28.09.1964  Gjurković Srđan
28.09.1956  Raguž Mijo
28.09.1954  Premužić Jagoda
28.09.1952  Merčep Tomislav
28.09.1952  Mikulić Dinko
28.09.1950  Burić Mato
28.09.1949  Majski Radovan
28.09.1938  Prpić Miroslav