https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3450&daniel-mondekar=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3450&daniel-mondekar=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3450&daniel-mondekar=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3450&daniel-mondekar=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2011-2014 Zastupnik Hrvatski sabor 22.12.2011   SDP

2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   SDP

zamjenik zastupnice Marine Lovrić


..
07.12.1966  Krpan Vlado
07.12.1960  Pintarić Dinko
07.12.1949  Vujašković Boris