https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=3460&miroslav-skoro=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=3460&miroslav-skoro=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=3460&miroslav-skoro=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=3460&miroslav-skoro=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2008-2012 Zastupnik Hrvatski sabor 11.01.2008   19.11.2008   HDZ

Zastupniku je prestao zastupnički mandat 19. studenog 2008; zamjenik zastupniku je Berislav Rončević- član Odbora za obrazovanje, znanost i kulturu - član Odbora za informiranje, informatizaciju i medije


..
osoba.php?osoba_id=9841&vili-beros
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
osoba.php?osoba_id=3033&kolinda-grabar-kitarovic
 
22.02.1967  Krapljan Željko
22.02.1966  Bedeković Vesna
22.02.1960  Vidaković Ružica
22.02.1960  Stančić Tonči
22.02.1955  Klanac Zvonko
22.02.1952  Hadelan Marijan
22.02.1938  Ćorić Drago