https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=413&radimir-cacic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=413&radimir-cacic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=413&radimir-cacic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=413&radimir-cacic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2020-2024 Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020   Reformisti

22.07.2020. u mirovanju

Župan Varaždinska Županija 08.06.2017  

Zastupnik Hrvatski sabor 28.12.2015   14.10.2016  

2011-2014 Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 24.12.2011   15.11.2012   HNS

12. Vlada

2011-2014 Ministar Ministarstvo gospodarstva 24.12.2011   15.11.2012   HNS

12. Vlada

2005-2009 Župan Općina Varaždinska 06.06.2005   20.06.2008   HNS

2000-2003 Ministar Ministarstvo za javne radove, obnovu i graditeljstvo 30.07.2002   23.12.2003   HNS

NULL

2000-2003 Ministar Ministarstvo za javne radove, obnovu i graditeljstvo 05.02.2000   30.07.2002   HNS

7. Vlada

1995-1999 Zastupnik Zastupnički dom HNS

2003-2008 Zastupnik Hrvatski sabor HNS

Predsjednik Hrvatska narodna stranka - liberalni demokrati - HNS HNS


..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
27.05.1988  Majer Daniel
27.05.1982  Mikić Darko
27.05.1977  Štritof Marin
27.05.1971  Glavan Ivica
27.05.1970  Obuljen Koržinek Nina
27.05.1963  Sudarević Nike
27.05.1961  Lacković Mladen
27.05.1954  Vidić Božo
27.05.1940  Jindra Ivan
27.05.1920  Vranyczany-Dobrinović Janko