https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=6431&ana-stavljenic-rukavina=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=6431&ana-stavljenic-rukavina=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=6431&ana-stavljenic-rukavina=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=6431&ana-stavljenic-rukavina=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2000-2003 Ministar Ministarstvo zdravstva 27.01.2000   23.10.2001   SDP

7. Vlada


..
07.12.1966  Krpan Vlado
07.12.1960  Pintarić Dinko
07.12.1949  Vujašković Boris