https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=6745&zeljko-vukosav=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=6745&zeljko-vukosav=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=6745&zeljko-vukosav=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=6745&zeljko-vukosav=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2003-2008 Pomoćnik ministra Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija

2004-2005 - Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija RH, opunomoćeni ministar u Diplomatskom protokolu;


..
14.12.1991  Škibola Marin
14.12.1968  Petrik Davor
14.12.1964  Kramarić Srećko
14.12.1961  Sumić Momir
14.12.1948  Kraljević Dragoljub