https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=6749&tonci-stanicic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=6749&tonci-stanicic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=6749&tonci-stanicic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=6749&tonci-stanicic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
1995-1999 Pomoćnik ministra Ministarstvo vanjskih poslova HDZ

1998-1999. – pomoćnik ministra u Ministarstvu vanjskih poslova RH, na čelu V. uprave (Odjel za konzularne poslove, Odjel za hrvatske manjine i iseljeništvo i Odjel za međunarodnopravne poslove)


..
24.01.1962  Ćavar Jozo
24.01.1961  Jerković Branko
24.01.1955  Tičić Petar
24.01.1954  Belina Stanko
24.01.1953  Kaleb Branko
24.01.1951  Lovrenčić Krešimir
24.01.1941  Katanušić Josip