https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?s_osoba_id=9060&ante-pranic=  https://twitter.com/savjest_com?s_osoba_id=9060&ante-pranic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?s_osoba_id=9060&ante-pranic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?s_osoba_id=9060&ante-pranic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 
Mandat: Funkcija: Institucija:  od: do: Stranka:
2016-2020 Zastupnik Hrvatski sabor 06.12.2017   MOST

- zastupniku je započeo mandat dana 6. prosinca 2017. kao zamjeniku zastupnika Ivana Kovačića

Gradonačelnik Grad VRGORAC 25.05.2017  

Gradonačelnik Grad VRGORAC 25.06.2016   24.05.2017  


..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
27.05.1988  Majer Daniel
27.05.1977  Štritof Marin
27.05.1971  Glavan Ivica
27.05.1970  Obuljen Koržinek Nina
27.05.1963  Sudarević Nike
27.05.1961  Lacković Mladen
27.05.1954  Vidić Božo
27.05.1940  Jindra Ivan
27.05.1920  Vranyczany-Dobrinović Janko