https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=1003&branko-hrg=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=1003&branko-hrg=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=1003&branko-hrg=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=1003&branko-hrg=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

26.09.1961., Kalnički Potok

Zvanje - Odgojitelj

Zanimanje - Gradonačelnik

 

Kratak životopis

Osnovnu školu završio u Kalniku, a srednju u Križevcima. Od 1982. zaposlio se u O.Š. Sv. Petar Orehovec te upisao studij na Filozofskom fakultetu u Zagrebu, OOUR Pedagogijske znanosti. Završetkom istog stekao stručnu spremu šestog stupnja i zvanje odgajatelj. U školi radi do 1993. Od 1993. do 1997. bavi se poljoprivredom , direktor privatnog poduzeća i rukovoditelj komercijale u ugostiteljsko-turističkom poduzeću u Križevcima. Od 1997. do 2001. godine zaposlen na radnom mjestu pročelnika za društvene djelatnosti u Gradu Križevcima. Nakon prijevremenih izbora za Gradsko vijeće Grada Križevaca budući da HSS osvaja najviše mandata izabran za gradonačelnika grada Križevaca. Na redovnim izborima za Gradsko vijeće HSS osvaja još više mandata, ponovo je izabran za gradonačelnika pa tu dužnost i danas obnaša.

 

Obiteljski život

Oženjen, otac troje djece, živi s obitelji u obiteljskoj kući u Križevcima.

 

Hobi

Aktivan član desetak udruga građana u različitim djelatnostima, od športa do vatrogastva, a posebno u udrugama humanitarnog karaktera i onima koje se bave mladima i djecom.

 

Politički životopis

Od 1992. godine član Hrvatske seljačke stranke.

Od 1993.do 1999. godine obnaša dužnost tajnika GO HSS Križevci, potpredsjednika ŽO HSS Koprivničko-križevačke županije, predsjednika Podžupanijske organizacije HSS Križevci, član svih održanih Skupština HSS.

Od 1999. godine obnaša dužnost predsjednika GO HSS Križevci, a

od 2003. godine član Odbora Regionalne organizacije HSS.

Sa stranačke liste u dva mandata biran za vijećnika Županijske skupštine gdje u jednom mandatu obnaša dužnost potpredsjednika Županijske skupštine, obnašao je i niz dužnosti u vijećničkim odborima, te predsjednika Kluba vijećnika HSS u Županijskoj skupštini. Voditelj je koordinacije lokalnih dužnosnika. HSS-a.

Po treći put 2005. godine izabran za gradonačelnika Križevaca gdje HSS ima apsolutnu viječnićku većinu.

    Hrg Branko



..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
18.10.1983  Gorjan Mauro
18.10.1982  Manestar Dino
18.10.1970  Knezović Branko
18.10.1966  Miličević Davor
18.10.1963  Šota Tomislav
18.10.1960  Smrečki Boris
18.10.1959  Kvesić Marko
18.10.1950  Stančić Zdravko
18.10.1949  Kovačić Ivan
18.10.1949  Živanović Luka
18.10.1949  Pavličević Vladimir
18.10.1945  Berić Damjan
18.10.1942  Šimičić Želimir
18.10.1939  Milas Ivan
18.10.1938  Vekić Ivan
18.10.1933  Malogorski Ivan