https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=2697&andelko-stricak=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=2697&andelko-stricak=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=2697&andelko-stricak=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=2697&andelko-stricak=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 Rođen sam 18.6.1973.god. u Čanjevu, Općina Visoko, Varaždinska županija. Živim u Varaždinu sa suprugom Alenkom i kćerkama Barbarom i Ivom.

Osnovnu školu završio sam u Visokom, a Srednju školu za unutarnje poslove u Zagrebu (1988 – 1992).

2011.god. diplomirao sam na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, sveučilišni studij iz područja društvenih znanosti, polje ekonomija, program studija Poslovna ekonomija, smjer Marketing i stekao stručni naziv diplomirani ekonomist, tj. magistar ekonomije.

1992.god. zapošljavam se u Policijskoj upravi Varaždinskoj, najprije u temeljnoj, a potom u Specijalnoj jedinici policije “RODA”. Sudionik Domovinskog rata, te HRVI. zbog zadobivenih ozljeda kod ranjavanja.

Član HDZ-a od 1993.god. te od tada na brojnim stranačkim dužnostima: 1998 – 2008.god. predsjednik Općinske organizacije Visoko, od 2000.god. član Županijskog odbora, a od 2004.god član Predsjedništva Varaždinske županije (tajnik), 2008 – 2012.god. član Središnjeg odbora. Od 2012.god. predsjednik HDZ-a Varaždinske županije te član Nacionalnog vijeća.

Također obnašao sam i brojne dužnosti u tijelima lokalne i regionalne samouprave i to: 1999 – 2009.god. načelnik Općine Visoko, 2005 – 2008.god. vijećnik u Županijskoj skupštini Varaždinske županije, 2008 – 2009.god. član Županijskog poglavarstva, član brojnih odbora, povjerenstava i komisija.

Član te dužnosnik u sljedećim udruga: Udruge specijalne jedinice policije “RODA”, HVIDRA Novi Marof, UDVDR Klub Visoko, DVD Čanjevo, Lovačkog društva “Jareb” Visoko, Udruge Praškocijeve haramije Čanjevo, Društva naša djeca Visoko.

    Stričak Anđelko



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
16.04.1972  Novoselnik Anđelko
16.04.1965  Baradić Željko
16.04.1964  Grčić Branko
16.04.1963  Topolnjak-Halapa Bernardica
16.04.1963  Kolundžić Gordan
16.04.1958  Banjavčić Ivan
16.04.1956  Šimić Željko
16.04.1953  Perinčić Damir
16.04.1950  Pavin Miroslav
16.04.1946  Lalić Nikola
16.04.1945  Puškarić Zvonimir
16.04.1945  Šušak Gojko