https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=2894&ingrid-anticevic-marinovic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=2894&ingrid-anticevic-marinovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=2894&ingrid-anticevic-marinovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=2894&ingrid-anticevic-marinovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 

Rođena je 4. listopada 1957. u Zadru. Završila Pravni fakultet u Splitu (VSS – diplomirana pravnica; odvjetnica).
 
Udana i majka jednog punoljetnog djeteta

Završila osnovnu školu i klasičnu gimnaziju u Zadru.  Diplomirala na Pravnom fakultetu u Splitu 1980.

Završila poslije- diplomski studij iz kaznenopravnih znanosti u Zagrebu 1983.(položeni svi ispiti, osim završnog). Položila pravosudni ispit 1982. u Zagrebu. Položila  javnobilježnički ispit 1994. U Zagrebu.
 
Znanje engleskog i talijanskog u govoru i pismu.
 
Članica SDP-a od 1990. godine.
 
Članica Gradskog vijeća Grada Zadra u nekoliko mandata.
 
Članica Glavnog odbora SDP-a od 1996.
 
Od 2000. g. saborska zastupnica i predsjednica odbora za zakonodavstvo.
 
Od 2001. članica Predsjedništva SDPH.
 
Od 2001-2003. ministrica pravosuđa, uprave i lokalne samouprave.
 
Od 2003-2006. potpredsjednica  SDPH.
 
Saborska zastupnica od 2004. do danas, potpredsjednica odbora za zakonodavstvo, članica odbora za ustav, poslovnik i politički sustav, odbora za pravosuđe i zajedničkog odbora Hrvatske i EU.
 
Članica državnog odvjetničkog vijeća.
 
Predsjednica GO SDP Zadar i članica glavnog odbora SDPH.

Nositeljica plakete Javnobilježničke komore za unaprjeđenje javnog bilježništva i plakete za antikorupcijsku suradnju s Nezavisnim sindikatom carinika.
 

 

    Antičević-Marinović Ingrid



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
30.09.1984  Šimić Marko
30.09.1972  Furdek-Hajdin Martina
30.09.1972  Šalja Niko
30.09.1964  Škorić Josip
30.09.1953  Šterc Stjepan
30.09.1951  Erstić Irena
30.09.1949  Ljubić Božo
30.09.1948  Raič Jozo
30.09.1945  Glavina Dragutin
30.09.1939  Kozina Stjepan
30.09.1938  Filipović Dominik
30.09.1931  Blažević Ivan