https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=2937&amp%3Bdragutin-bracun=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=2937&amp%3Bdragutin-bracun=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=2937&amp%3Bdragutin-bracun=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=2937&amp%3Bdragutin-bracun=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

    *  Rodio sam se 26.07.1953. u zagorskom selu Poredju, današnja općina Hum na Sutli od oca Ivana i majke Alojzije rođ. Očko. Hrvat, vjernik-rimokatolik, župa- Prišlin, crkva Sv. Petra i Pavla

 

 

Obrazovanje:

 

    * Osnovnu školu sam završio u rodnome mjestu, srednju elektrotehničku u Zagrebu a Fakultet za elektroniku in računalništvo u Mariboru.

 

Obitelj:

 

Supruga

 

    *      Sa suprugom Nevenkom, rođ. 10.09.1956. djev. prezime Tepeš sklopio sam brak 15.04.1978. Supruga radi u posredništvu  poduzeća Vetropack- Straža u Humu na Sutli

 

 

 

Djeca

 

Jelena:

 

    * Rođena 01.08.1978. Diplomirala na Ekonomskog fakulteta u Zagrebu-smjer financije 14.12.2000.

 

Martina:

 

    * Rođena 14.06.1980. Diplomirala na Medicinskom fakultetu u Zagrebu 2004. Specilizira ginekologiju

 

Stanuje:

 

    * Stanujem u obiteljskoj kući u Poredje 18, Hum na Sutli

 

kuca08000.jpg (32431 bytes)

 

 

Karijera u politici:

 

     * 1990. god. postajem član HDZ-a. nikad prije nisam bio pripadnik nijedne stranke.

Kao srednjoškolac 1971. god. za vrijeme hrvatskog proljeća, zatvoren i osuđen na mjesec dana zatvora. Na prvim demokratskim izborima izabran u DPV općine Pregrade u prvom krugu.

Član savjeta NO i kriznoga štaba.1992.god postajem predsejdnik DPV i općinskog odbora HDZ-a općine Pregrada.1993.nakon formiranja županije izabran u županijsku skupštinu Krapinsko zagorske županije. Predsjednik sam komisije za izbor i imenovanje županijske skupštine. Na prvoj izbornoj skupštini županijske organizacije biran za dopredsjednika Ž.O. HDZ-a. Na drugoj izbornoj skupštini Ž.O.1995 biran sam za predsjednika Ž.O. koju sam obnašao u 3 mandata do svibnja 2000. kad se nisam više kandidirao. Član županijskoga odbora od osnivanja do danas.1997. izabran sam u Županijski dom Hrvatskog državnog sabora kao drugi listi HDZ-a za Krapinsko zagorsku županiju. Mandat saborskoga zastupnika završio 2001. godine. 

 

Karijera u struci

 

     * radio sam u pripremi rada u INEM-u R. Končar u Zagrebu na radnom mjestu tehnolog,

    * Tvornica stakla "Straža" sada Vetropack na radnom mjestu-tehnolog za elektroniku

       * "Humkom" d.o.o.-direktor od osnivanja 1994-1997. i 2002-2006.

      * U diplomatskoj službi MVPEI RH proveo u vremenu od 2006 -2009. u Veleposlanstvu RH u Ljubljani u statusu gospodarskoga savjetnika

 

 

Imovinsko stanje:

 

Sa suprugom posjedujem:

 

obiteljsku kuću

 

vlasništvo nekreknina u poljoprivrednom zemljište površine 2,1 ha

 

osobno:

 

    *    Audi a 4 2007. 

supruga:

 

    *      osobni automobil Opel Vectra 1,6; 1995

 

 

    Bračun Dragutin



..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
22.05.1990  Gaća Biljana
22.05.1982  Raguž Željko
22.05.1967  Krstulović Opara Andro