https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=3063&ivan-jarnjak=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=3063&ivan-jarnjak=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=3063&ivan-jarnjak=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=3063&ivan-jarnjak=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Rođen 9. travnja 1941. u Bednji


Oženjen s Amalijom Jarnjak


Sin i kći



Obrazovanje

1976. završio fakultet za organizaciju rada.


U Bednji završio osnovnu školu.


U Zagrebu završio srednju školu.



Profesionalna karijera

Radio u TEP-u 32 godine na raznim rukovodećim mjestima, a zadnjih nekoliko godina bio generalni direktor.



Politička karijera

2003. - Na izborima izabran za zastupnika u Hrvatskom saboru u kojem obnaša dužnost predsjednika Odbora za unutarnju politiku i nacionalnu sigurnost.


2000. - Na izborima izabran za zastupnika u Hrvatskom saboru u kojem obnaša  dužnost potpredsjednika Odbora za izbor, imenovanja i upravne poslove.


1997. - 2000. Predstojnik UNS-a;


1992. - 1996. Ministar unutarnjih poslova Republike Hrvatske;


1995. Na izborima izabran za zastupnika u Hrvatski sabor;


1992. Na izborima izabran za zastupnika u Hrvatski sabor;


1991. -  1992. Zamjenik ministra unutarnjih poslova;


1991. Predsjednik Skupštine općine Krapina.



Strani jezici

njemački i slovenski



Hobi

Sport (dizanje utega i tenis), čitanje

 

    Jarnjak Ivan



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
26.05.1984  Debelić Nenad
26.05.1979  Kristić Maro
26.05.1979  Lehkec Franjo
26.05.1971  Škrinjar Ivan
26.05.1967  Friganović Rođer
26.05.1966  Babić Ante
26.05.1962  Lučin Pero
26.05.1948  Župan Ante
26.05.1947  Dodig Goran
26.05.1942  Paranić Robert