https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=3110&mario-kovac=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=3110&mario-kovac=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=3110&mario-kovac=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=3110&mario-kovac=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Rođen u Šibeniku 02. srpnja 1959. gdje je završio osnovnu školu i gimnaziju,

a zvanje diplomiranog pravnika stekao je na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Oženjen je i otac je dvoje djece.

Zaposlen u "Vinoplod-Vinariji" d.d. Šibenik na radnom mjestu direktora opće-kadrovskog sektora.

Od početka 2000. do konca 2003. bio je zastupnik u Hrvatskom saboru, a

tijekom 2002. kratkotrajno je obnašao i dužnost ministra pomorstva, prometa i veza u Vladi RH.

Od ostalih političkih dužnosti bio je gradski vijećnik u dva mandata Gradskog vijeća grada Šibenika,

te član Županijskog poglavarstva Županije šibensko-kninske.

    Kovač Mario



..
10.12.1976  Babić Vedran
10.12.1969  Žagar Tomislav
10.12.1964  Tomašević Ilko
10.12.1951  Prahin Drago
10.12.1950  Borojević Gordana