https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=3303&vojislav-stanimirovic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=3303&vojislav-stanimirovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=3303&vojislav-stanimirovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=3303&vojislav-stanimirovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Rođen 19.08.1953. u Tovarniku, Srbin, pravoslavac, oženjen, dvoje djece, mjesto stanovanja Vukovar.

 

 

 

Stručna sprema: Završen  Medicinski fakultet u Beogradu, specijalizacija iz psihijatrije, stekao zvanje primarijusa,

 

                     

 

Radno iskustvo: -  primarijus,liječnik specijalist- psihijatar u bolnici u Vukovaru,

 

                          -  rukovodeće dužnosti u zdravstvu,

 

                          -  privatna praksa u  Privatnoj medicinskoj ordinaciji u Vukovaru.

 

 

 

Političko iskustvo: - predsjednik prijelaznog Izvršnog vijeća za Istočnu Slavoniju,

 

                                Baranju i Zapadni Srijem u procesu mirne reintegracije,

 

                              - predsjednik SDSS-a od osnivanja 1997. do danas,

 

                              - zastupnik u Županijskom domu Hrvatskog sabora

 

                                od 1997. do 2000. god.

 

 

 

Stranačke funkcije:  - predsjednik Skupštine i Glavnog odbora SDSS-a,

 

                                - predsjednik Predsjedništva SDSS-a.

 

 

 

Ostale funkcije: - zastupnik SDSS-a u Hrvatskom saboru,

 

                         - predsjednik Kluba zastupnika SDSS-a u Hrvatskom saboru,

 

                         - član Savjeta za nacionalne manjine,

 

                         - član Predsjedništva Srpskog narodnog vijeća,

 

                         - član Vijeća srpske nacionalne manjine Vukovarsko-srijemske županije,

 

                         - član Skupštine Zajedničkog vijeća općina.

    Stanimirović Vojislav



..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
16.10.1979  Petrov Božo
16.10.1973  Vižintin Fabrizio
16.10.1973  Mance Kowalsky Mirjana
16.10.1971  Markt Robert
16.10.1966  Burilović Luka
16.10.1958  Batušić Zoran
16.10.1956  Hrastinski Marija
16.10.1954  Marijan Ranko
16.10.1949  Kostelac Stjepan
16.10.1945  Karakaš Zdenko
16.10.1941  Gregurinčić Miroslav
16.10.1938  Obuljen Nikola
16.10.1931  Buljan Ivan