https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=3337&ivan-suker=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=3337&ivan-suker=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=3337&ivan-suker=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=3337&ivan-suker=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

  • Rođen 12. studenoga 1957., Livno.
  • Oženjen, supruga Andrea.
  • Dvoje djece, sin Marko, kćer Katarina.
Obrazovanje
  • 1983. Diplomirao na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu
Profesionalna karijera
  • 1990. - 2000. Voditelj Porezne uprave Velika Gorica
  • 1986. - 1990. Financijski direktor
  • 1984. - 1986. Glavni knjigovođa u Odsjeku za budžet Općine Velika Gorica
Politička karijera
  • 2008. „Top Ten Reformer“ - Nagrada Svjetske banke Republici Hrvatskoj za ostvarene reforme u gospodarstvu (Doing Business 2008.), te certifikat o članstvu ministra Ivana Šukera u Klubu reformatora, kao posebna nagrada za izvanredne uspjehe u provođenju reformi poslovnog okruženja
  • 2008. Ministar financija RH
  • 2003. – 2008. Ministar financija RH
  • 2002. Na VII. Općem saboru izabran za potpredsjednika stranke
  • 2000. Na V. Općem saboru izabran za člana Predsjedništva stranke
  • 2000. - 2003. Gradonačelnik Velike Gorice,
  • Predsjednik Gradskog odbora HDZ-a Velika Gorica
  • 2000. Na izborima u siječnju izabran za zastupnika u Hrvatskom saboru,
  • Član Odbora za financije i državni proračun,
  • Član Odbora za lokalnu samoupravu
  • 1997. - 2000. Podžupan Zagrebačke županije
  • 1993. - 1997. Vanjski član Poglavarstva grada Zagreba
  • 1991. - 1992. Predsjednik Kriznog štaba Velika Gorica
  • 1990. - 1991. Član Izvršnog vijeća Skupštine općine Velika Gorica
Strani jezici
  • engleski
Hobi
  • košarka
  • 2002. -2004. Predsjednik Hrvatskog košarkaškog saveza

    Šuker Ivan



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
16.04.1972  Novoselnik Anđelko
16.04.1965  Baradić Željko
16.04.1964  Grčić Branko
16.04.1963  Topolnjak-Halapa Bernardica
16.04.1963  Kolundžić Gordan
16.04.1958  Banjavčić Ivan
16.04.1956  Šimić Željko
16.04.1953  Perinčić Damir
16.04.1950  Pavin Miroslav
16.04.1946  Lalić Nikola
16.04.1945  Puškarić Zvonimir
16.04.1945  Šušak Gojko