https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=3402&mario-zubovic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=3402&mario-zubovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=3402&mario-zubovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=3402&mario-zubovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Mario Zubović, rođen je 15.7.1951. u Zagrebu. 

 

Obrazovanje:

VSS 
- doktor stomatologije 



Zanimanje:

saborski zastupnik 



Strani jezici:

engleski aktivno 



Pripadnost političkoj stranci:

HDZ 



Kretanje u karijeri: 


- predsjednik Odbora za vanjsku politiku 
- predsjednik izaslanstva HS-a u zajedničkom parlamentarnom odboru RH-EU 

Gradski zastupnik 2. mandat 



Članstvo u radnim tijelima GSGZ: 
 

- predsjednik Odbora za zaštitu okoliša 
- član Odbora za komunalno gospodarstvo 



Članstvo i dužnosti u tijelima, organizacijama i sl.: 


- član Odbora za međuparlamentarnu suradnju 
- član Nacionalnog odbora 
- član izaslanstva HS-a u Parlamentarnoj skupštini OESS-a 
- zamjenik člana izaslanstva HS-a u Parlamentarnoj skupštini Vijeća Europe 

    Zubović Mario



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
24.02.1969  Strbad Tea
24.02.1961  Ljevar Josip
24.02.1960  Vrkljan Milan
24.02.1957  Jelaš Nadica
24.02.1957  Bosanac Rade
24.02.1955  Blažeković Boris
24.02.1954  Glasnović Željko
24.02.1953  Romić Paško
24.02.1946  Škorić Mladen
24.02.1944  Mlinarić Petar
24.02.1944  Račan Ivica