https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=424&jovan-ajdukovic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=424&jovan-ajdukovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=424&jovan-ajdukovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=424&jovan-ajdukovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Rođen 12.12.1955. god. u Borovu,
Srbin, pravoslavac, oženjen, dvoje djece, mjesto stanovanja Borovo.
 
Stručna sprema: Završen Pravni fakultet u Novom Sadu, položen pravosudni ispit.
 
Radno iskustvo:  - odvjetnik sa odvjetničkim uredom u Vukovaru,
 
                           - pravosudne dužnosti ,
 
                           - rukovodeće dužnosti u privrednim poduzećima .
 
Političko iskustvo: - predsjednik Izvršnog odbora SDSS-a,
 
                              - predsjednik Statutarnog odbora SDSS-a,
 
                              - član Predsjedništva SDSS-a,
 
                              - predsjednik Općinskog vijeća Općine Borovo,
 
                              - predsjednik Zajedničkog vijeća općina.
 
Stranačke funkcije:  - potredsjednik Skupštine i Glavnog odbora SDSS-a,
 
                                - potpredsjednik Predsjednioštva SDSS-a.
 
Ostale funkcije: - zamjenik župana Vukovarsko-srijemske županije,
 
                         - potpredsjednik Zajedničkog vijeća općina,
 
                         - predsjednik Vijeća srpske nacionalne manjine
 
                           Vukovarsko-srijemske   županije,
 
                         - potpredsjednik Srpskog narodnog vijeća,
 
                         - član Općinskog vijeća Općine Borovo.
 

    Ajduković Jovan



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
30.09.1984  Šimić Marko
30.09.1972  Furdek-Hajdin Martina
30.09.1972  Šalja Niko
30.09.1964  Škorić Josip
30.09.1953  Šterc Stjepan
30.09.1951  Erstić Irena
30.09.1949  Ljubić Božo
30.09.1948  Raič Jozo
30.09.1945  Glavina Dragutin
30.09.1939  Kozina Stjepan
30.09.1938  Filipović Dominik
30.09.1931  Blažević Ivan