https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=437&ivo-jelusic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=437&ivo-jelusic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=437&ivo-jelusic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=437&ivo-jelusic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Rođen:

10. listopada 1960., Gornja Dubica, općina Odžak, BiH



Bračno stanje:

oženjen, supruga Marija, sin Andrej, kćer Ana



Obrazovanje:

diplomirao na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu



Zvanje:

dipl. politolog



Pripadnost političkoj stranci:

član SDP-a od 1990.


- trenutno je zamjenik predsjednika Gradske organizacije SDP-a Zagreb


- član Glavnog odbora SDPH-a


- predsjednik Košarkaškog kluba Cibona i predsjednik Turističke zajednice Grada Zagreba

izabran 2007. godine za zastupnika u Saboru Republike Hrvatske (saborski mandat u mirovanju zbog obnašanja trenutne funkcije zamjenika gradonačelnika Grada Zagreba)

Radno i političko iskustvo:

- od 1994. do 2005., poduzetnik, jedan od osnivača i direktora u tvrtci TIM ZIP d.o.o.
- od 2001. do 2005.:
- zastupnik u Gradskoj skupštini Grada Zagreba
- predsjednik Odbora za izbor i imenovanja Gradske skupštine Grada Zagreba
- predsjednik Koordinacije za ljudska prava Grada Zagreba
- član Skupštine trgovačkih društava u vlasništvu Grada Zagreba
- predsjednik Nadzornog odbora Zagrebačkog velesajma


- 14. lipnja 2005. na konstituirajućoj sjednici Gradske skupštine Grada Zagreba izabran za zamjenika gradonačelnika Grada Zagreba za gospodarstvo

 

    Jelušić Ivo



..
26.01.1972  Simonić Dan
26.01.1963  Vukelić Lucian
26.01.1962  Kvakan Zdravko
26.01.1956  Grčić Stanko
26.01.1952  Mintas Hodak Ljerka
26.01.1952  Jelić Jovan
26.01.1946  Milić Milan
26.01.1943  Lacković Mladen
26.01.1936  Baletić Zvonimir
26.01.1931  Pasecky Branimir