https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=5679&davor-bozinovic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=5679&davor-bozinovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=5679&davor-bozinovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=5679&davor-bozinovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

    * 27. prosinca 1961. u Puli

 

Bračno stanje:

 

    * oženjen, otac dvoje djece

 

Strani jezici:

 

    * engleski i bugarski

 

Obrazovanje:

 

    * diplomirao, magistrirao i doktorirao na Fakultetu političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu

 

Radno iskustvo:

 

    * 2005. – veleposlanik Republike Hrvatske u svojstvu šefa Misije RH pri NATO

    * 2003. – predstojnik Ureda predsjednika Republike Hrvatske

    * 2002. – veleposlanik Republike Hrvatske u Srbiji i Crnoj Gori

    * 2001. – privremeni otpravnik poslova Veleposlanstva RH u Beogradu

    * 2000. – koordinator za odnose sa SRJ u Ministarstvu vanjskih poslova RH u rangu veleposlanika

    * 1999. – pomoćnik ministra vanjskih poslova RH u rangu veleposlanika

    * 1997-1999. – zamjenik načelnika i načelnik Odjela za susjedne zemlje u Ministarstvu vanjskih poslova RH u rangu ministra – savjetnika

    * 1996. – savjetnik u Veleposlanstvu RH u Sarajevu, BiH

    * 1994-1996. – savjetnik u Veleposlanstvu RH u Sofiji, Bugarska

    * 1994. – viši savjetnik u Odjelu za konzularne poslove MVP RH

    * 1990. – predsjednik Novačke komisije u Ministarstvu obrane RH

    * 1987. – savjetnik u Republičkom sekretarijatu za narodnu obranu Hrvatske

    Božinović Davor



..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
22.08.1971  Beljak Krešo
22.08.1961  Goleš Nikica
22.08.1958  Đapić Anto
22.08.1953  Hubicki Vlasta
22.08.1953  Nenadić Željko
22.08.1944  Holjevac Tatjana
22.08.1944  Baković Zdravko
22.08.1942  Šimac Smiljan
22.08.1938  Božinović Branko