https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=6033&veceslav-bergman=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=6033&veceslav-bergman=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=6033&veceslav-bergman=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=6033&veceslav-bergman=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 Rođen u Zagrebu 18.siječnja 1954.

Oženjen, supruga Dubravka, doktor stomatologije

Otac dvoje djece

 

Obrazovanje

2002. Doktorirao na Stomatološkom fakultetu u Zagrebu

1992. - 1993. Stručno usavršavanje na privatnoj klinici u Milanu ( Italija )

1991. Magistrirao na Stomatološkom fakultetu u Zagrebu

1990. Položio specijalistički ispit iz Stomatološke protetike

1986. - 1989. Završio poslijediplomski studij na Stomatološkom fakultetu u Zagrebu

1978. Položio stručni ispit za zvanje doktora stomatologije

1977. Diplomirao na Stomatološkom fakultetu u Zagrebu

 

Profesionalna karijera

2001. Voditelj polivalentne Stomatološke ordinacije

1995. - 2001. Ravnatelj Doma zdravlja "Trešnjevka II"

1990. - 1994. Voditelj specijalističke ordinacije za Stom.protetiku u ZZZR " Rade Končar "

1980. - 1990. Stomatolog u ZZZR " Rade Končar "

1979. Stomatolog u DZ " Trebnje "

1977. Pripravnički staž na Klinici Stomatološkog fakulteta

 

 

Politička karijera

 

od 12 veljače 2004. Direktor Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje

 

2000. Potpredsjednik Udruge dragovoljaca domovinskog rata 150. brigade HV-a

 

1998. Pričuvni pukovnik H.V.

 

1995. Član Predsjedništva Udruge hrvatskih liječnika dragovoljaca domovinskog rata

 

1995. Načelnik saniteta 150. brigade HV u akciji "Oluja"

 

1992. Pričuvni bojnik HV

 

1991. - 1992. Načelnik saniteta 150. brigade HV na prvoj crti (Karlovačka i Slavonska bojišnica)

 

1991. Jedan od osnivača 150. brigade HV

 

1991. Član Kriznog stožera zdravstva HV

 

 

Publikacije

Objavio 15 stručnih i znanstvenih radova ( kao prvi autor ili koautor )

 

Strani jezici

Talijanski i engleski

 

Hobi

Nogomet ( natjecateljski - liga veterana, potpredsjednik NK " Kustošija " )

Putovanje

Film

    Bergman Većeslav



..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
13.11.1986  Kalčić Savatović Roberta
13.11.1978  Laginja Matija
13.11.1972  Babić Nikolina
13.11.1970  Sviličić Nikša
13.11.1967  Vidović Franko
13.11.1965  Juričev Martinčev Branka
13.11.1963  Maresić Zdravko
13.11.1959  Rogač Mario
13.11.1958  Oršanić Davorin
13.11.1956  Bosnar Vladimir
13.11.1949  Kovačić Boris
13.11.1946  Jazbec Vjekoslav
13.11.1938  Blažinkov Stjepan
13.11.1926  Červenko Zvonimir