https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=6203&branko-stulic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=6203&branko-stulic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=6203&branko-stulic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=6203&branko-stulic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Rođen 12. prosinca, 1952., Kozica, Vrgorac.

Obrazovanje
1981. - položio stručni ispit
1979. - diplomirao na Fakultetu za vanjsku trgovinu u Zagrebu
1969. - 1971. - pohađao gimnaziju u Vrgorcu
1967. - 1969. - pohađao gimnaziju u Makarskoj

Profesionalna karijera
18. veljače, 2004. godine imenovan pomoćnikom ministra kulture. Više puta imenovan od strane Vlade i ministra financija u razna povjerenstva, stručne skupove i pregovaračke timove sa sindikatima.
2003. - 2004. - član Uprave Hrvatskih šuma
1997. - 2003. - pomoćnik glavnog državnog rizničara i pomoćnik ministra financija za izvršenje državnog proračuna
1994. - 1997. - pomoćnik ministra financija za izvrašavnje državnog proračuna
1992. - 1994. - pomoćnik ministra financija za financiranje općih društvenih potreba
do 1992. - obavlja koordinaciju poslova u Ministarstvu financija, tajnika ureda ministra i šefa kabineta ministra financija
01. srpnja, 1980. - počeo raditi u Republičkom sekretarijatu za financije. Prošao put od pripravnika, stručnog suradnika, savjetnika, samostalnog savjetnika, načelnika odjela, višeg savjetnika i šefa kabineta.

Politička karijera
2004. - član Nadzornog odbora Vjesnika
2004. - član Savjeta za nadzor civilnog društva
2000. - 2002. - član Upravnog vijeća Nacionalnog parka „Kornati“
1996. - 2002. - član Savjeta za nadzor civilnog društva
1995. - 2003. - član Komisije za radne dozvole za SR Njemačku Vlade RH
1994. - 2005. - član Nadzornog odbora Hrvatskog crvenog križa
1992. - 1997. - član Povjerenstva za dodjelu sredstava solidarnosti za poticanje zapošljavanja

Nagrade i priznanja
1998. - odlikovan Redom Danice Hrvatske s likom Blaža Lorkovića
1996. - odlikovan Spomenicom Domovinske zahvalnosti

Publikacije i članstva
- Objavljivao u stručnim časopisima.
- Bio član uređivačkog odbora Financijske prakse, koju izdaje Institut za financije.

Strani jezici

engleski jezik - aktivno


njemački jezik - pasivno

    Štulić Branko



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
16.04.1972  Novoselnik Anđelko
16.04.1965  Baradić Željko
16.04.1964  Grčić Branko
16.04.1963  Topolnjak-Halapa Bernardica
16.04.1963  Kolundžić Gordan
16.04.1958  Banjavčić Ivan
16.04.1956  Šimić Željko
16.04.1953  Perinčić Damir
16.04.1950  Pavin Miroslav
16.04.1946  Lalić Nikola
16.04.1945  Puškarić Zvonimir
16.04.1945  Šušak Gojko